wtorek, 18 kwietnia 2017

Bookshelf Tour cz.1

W dzisiejszym poście chcę wam pokazać moją biblioteczkę. Postanowiłem podzielić to na dwie części, bo książek jest naprawdę dużo (według moich obliczeń 452). Nie przedłużając, przechodzimy do pierwszego regału!
Pierwszą półkę zajmują książki Ricka Riordana. Wszystkie z nich są powiązane z serią o Percym Jacksonie. Jest tu też "Percy Jackson" w wydaniu brytyjskim.

 

Następna półka to seria "Harry Potter", a także książki z nią związane. Jest to jedna z moich ulubionych półek i mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości się ona rozrośnie.

 

Na trzeciej półce przeważają książki wydawnictwa Moondrive. Reszta książek albo jest tu ze względu na autora ("Nie poddawaj się"), albo ze względu na dopasowaną wielkość. Wyjątek stanowią książki Sarah J. Mass, których po prostu nie miałem gdzie wcisnąć ;).


Kolejną półkę przeznaczyłem na fantastykę. Aż wstyd się przyznać, że żadnej z tych książek jeszcze nie przeczytalem. Mam nadzieję, że uda mi się to wkrótce uda mi się to nadrobić.


Ostatnia półka tego regału jest typowo kryminalna. Przeważają tu książki Bondy i Mroza, ale znajduje się tu też "Niewidzialny" Karin Slaughter.


Kolejne trzy półki nie należą do poprzedniego regału, ale są jednymi z moich ulubionych, więc uznałem, że muszą się znależć w tej części Bookshelf Tour'u. Na pierwszej z nich przeważają książki Johna Greena i Ransoma Riggsa, ale są tu też inne pozycje jak np. moja ukochana "Złodziejka książek". Ta czarna plama na końcu to "Fanfik" Natalii Osińskiej ;).Na tej półce znajdują się książki, których nie miałem gdzie położyć. Dokładnie połowa z nich jest przeczytana :).


Ostatnia już półka w dzisiejszym poście to książki Cassandry Clare. Jest to zdecydowanie moja ulubiona część mojej biblioteczki. Prawie wszystkie pozycje z niej są przeczytane.

To by było na tyle w pierwszej części Bookshelf Tour'u, wkrótce pojawi się druga, trochę dłuższa część. Jak zwykle zachęcam do komentowania! :)3 komentarze:

 1. Cudowne zbiory! Pięknie prezentuje się półka z Harrym Potterem! I zazdroszczę tej półeczeki kryminalnej, bo to też piękny widok. Muszę się zabrać za książki Bondy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Po R.R nie sięgam, J.K.R klasyk, 3 części za mną. Wielki plus za Mass, Czas żniw oraz Plagę samobójców. (btw muszę wrócić do tej serii) Sanderson taki dobry? A co do Bondy? Dobry zbiór, czekam na część II.

  rose
  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sandersona nie czytałem :p A Bondę bardzo polecam :D

   Usuń